Posjet Centru za kulturu i informacije Maksimir

Autor: Siniša Pavelić, 14. 11. 2014.

U srijedu, 05.11.2014. prof. Ljiljana Paraman organizirala je odlazak 30-ak naših učenika  u Centar za kulturu i informacije Maksimir.

U organizaciji Hrvatske glazbene mladeži u okviru projekta Glazba u mom kvartu prisustvovali smo interaktivno-edukativnoj monodrami uz pjevanje pod nazivom: Cabaret - Lude dvadesete.

Autor i izvođač bio je Božidar Petričić, a glasovirska pratnja Davor Ljubić.
Uz zanimljiva i edukativna uvodna objašnjenja čuli smo djela K. Weilla, G. Gershwina, D. Pelosija i drugih.

U prepunoj dvorani tražila se stolica više,  atmosfera je bila vrlo ugodna, a učenici su imali prilike komunicirati s izvođačima.