Naši nogometaši u Belgiji 9. - 20. rujna 2014.

Autor: Siniša Pavelić, 14. 11. 2014.

Naši nogometaši u Belgiji 9. - 20. rujna 2014.

Članovi naše nogometne sekcije,  učenici Ivan Horvatić, Domagoj Tolić, Leonardo Stupar i Josip Prebeg s plivačima iz udruge iz Kaštela predstavljali su hrvatsku reprezentaciju na ovogodišnjim Ljetnim igrama Specijalne Olimpijade koja se održavala u belgijskom gradiću Antwerpenu.

Voditelj reprezentacije bio je Mijo Drašković, prof. kineziolog. Već nakon treće kvalifikacijske utakmice naši su nogometaši svrstani u drugu od ukupno pet jakosnih skupina. U toj skupini osvojili su zavidno peto mjesto i time opravdali svoj trud, rad, zalaganje i rezultate zbog kojih su i bili pozvani na ovu Olimpijadu.