Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Autor: Siniša Pavelić, 8. 5. 2015.

Naši učenici na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u Poreču od 3.-5. svibnja 2015.

Discipline:

Atletika – trčanje na 80 metara

Atletika – skok u dalj

Na novinarsko pitanje našeg profesora Mije Draškovića o dojmovima s natjecanja naši učenici spremno odgovaraju:

Katarina M.:  „U Poreču je lijepo, natjecanje je bilo dobro. Najbolji je švedski stol! Pocrnila sam na suncu.“

Dijana B.: „Upravo se šećemo, sunčan nam je dan. Žao mi je što danas nema natjecanja.“

Franjo S.: „Na natjecanju je bilo super, svidio mi se disko na otvaranju natjecanja.“

Robert M.: „Putovanje je bilo dugo, ali lijepo, isplatilo se zbog švedskog stola, trčanja i skakanja.“

Antonio L. : „Putovanje je bilo dugačko. Jedina zamjerka je more koje je hladno i ne možemo se kupati.“

Josip P. nije bio prisutan na intervju-u.